Děkujeme Vám

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Mediace

Tato oblast je poměrně v plenkách, avšak se ukazuje že díky mediaci, především pak tzv. (Evaluativní), kdy mediátor vstoupí mezi dvě strany, dosahujeme velmi dobrých výsledků ve sporech mezi věřiteli a dlužníky. Tato služba Vám může ušetřit v krajních případech statisíce až miliony při nesprávném řešení sporů.

Proto když nevíte kudy kam, obraťte se na nás, my tu cestu najdeme, známe zákony, možnosti a zpravidla dojdeme ke vzájemné dohodě bez nutnosti soudních sporů a s tím spojených dalších vysokých nákladů.

Více o tématu zde.

Finance

Naši klienti dále ve spolupráci s námi získávají velmi kvalitní finanční poradenství, především v oblasti hypoték a úvěrů. Známe skutečnou situaci na trhu a jak fungují produkty bank.

Víme, jaká je skutečná situace na trhu, jak fungují produkty bank, i to, jak se za vás postavit při jednání s bankou nebo stavební spořitelnou, abychom vám mohli zajistit to nejlepší řešení.

Právo

Ve spolupráci s námi získávají naši klienti naprosto automaticky jeden z nejkvalitnějších právních servisů v ČR. Advokátní kancelář Podroužek, Moník, Petera a partneři patří v rámci České republiky mezi velmi renomované kanceláře, kdy jejich základní filozofií, jak zaručit kvalitu služeb klientům jsou také jednotlivé specializace každého z 11 advokátů ve 14 právních oborech, a to jak veřejného, tak i soukromého práva.

Tedy jsme si jisti, že naši klienti mají tu nejlepší možnou právní ochranu, což není dobré v dnešní době podceňovat.

Reality

V oboru realit máme obsažen celý tento segment od běžných prodejů, pronájmů přes povinné prodeje v insolvenčních řízení až po dražby a s tím spojený servis. Při zachování pro klienta komplexní služby, dělíme jednotlivé obory, takže se o Vás stará několik profesionálů tak, aby byla zaručená kvalita a ucelenost služby současně.

Můžete se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem v oblasti nejen, realit a my Vám s jistotou vyhovíme.

Povinné prodeje - dražby

Běžné prodeje - pronájmy